O nás

Společnost JL Transport byla založena v roce 1994 dvěma společníky – Janem Litošem a Vladimírem Andresem toho času pod oficiálním názvem Jan Litoš – JL Transport jako mezinárodní kurýrní a dopravní firma. Společnost se velmi dynamicky rozvíjela. Startem pro JL Transport bylo Slovensko. Začali jsme denní linkou Praha – Bratislava – Praha s doručením zásilek následující pracovní den do 12:00, následovalo rozšíření na celé Slovensko, v roce 2002 jsme získali povolení na zjednodušený postup při vývozu zboží a to jsme pak přepravovali stejně rychle, jako zásilky dokumentové. Následovalo rozšiřování našeho vlastního vozového parku a vytvoření vlastního přepravního systému v rámci České republiky. Po té, v roce 2004 jsme doplnili naše služby ještě o přepravy po celé Evropě a konečně v září roku 2005 jsme založili současnou podobu naší společnosti, společnost s ručením omezeným pod názvem JL Transport s.r.o.

Čím se odlišujeme od konkurence? Dáváme výrazně přednost kvalitě před kvantitou, každému zákazníkovi a každé zásilce se věnujeme zvlášť, dáváme našim řidičům jen tolik zásilek, aby je stačili rozvézt, příjemci neleníme zatelefonovat a hlavně, zásilku Vám dopravíme celou, na správné místo a včas.

Věříte, že to dokážeme výhodněji než velké přepravní společnosti, které vozí tisíce zásilek denně? Vyzkoušejte nás a nechte se mile překvapit. Rádi Vám přepravíme cokoliv, kdykoliv a kamkoliv si budete přát.

Těší se na Vás jednatelé společnosti,

                                                                               Jan Litoš a Vladimír Andres